ЗАПОЛНИТЕ ЗАЯВКУ:
По марке автомобиля
По коду детали
Įvesdami automobilio valstybinį numerį
выбрать автомобиль:
 
Nurodykite automobilio duomenis ir spauskite "Pasirinkti". Automobilis atsidurs "Jūsų užklausoje". Toliau nurodykite pasirinktam automobiliui reikiamas dalis.
Выбрать
выбрать модель и марку автомобиля
выбрать автомобиль:
 
введите государственный
номер автомобиля
Pridėti detalę (-es):

Сначала введите код запчасти
В заявку

Выберите марку автомобиля:

Automobilių dalys

Automobiliai turi savybę gesti, jų dalys – lūžti. Net, jei automobilio dalys yra visiškai sveikos, vis tiek automobiliui reikia eksploatacinių medžiagų: filtrų, kaladėlių, tepalų. Juk nevažinėsime kaip 1900-aisiais neturėdami kuro matuoklių ir nežinodami, kada baigsis benzinas?
Kaip tik todėl kiekvienam vairuojančiam ir turinčiam automobilį asmeniui rekomenduojame turėti patikimus tiekėjus, kurių specializacija būtų automobilių dalys. Mūsų klientams yra siūlomos tik sertifikuotos ir aukščiausios kokybės įvairių automobilių dalys iš viso pasaulio. Šiomis automobilių dalimis prekiaujame ir Lietuvoje, ir užsienyje.
Svarbu paminėti ir tai, jog visos automobilių dalys yra parduodamos internetu. Tad klientams panorėjus užsisakyti automobilio dalį, net nereikia iškelti kojos iš namų. Prireikė filtro,  stabdžių, važiuoklės dalių, tepalų, o galbūt tam tikros vidaus įrangos? Visą automobilių modelių dalių asortimentą rasite žemiau pateiktame sąraše. Naršykite ir raskite tai, ko Jums reikia!