Paieška pagal kategoriją
Detali paieška

Trosas stovėjimo stabdžio Ricambiflex 01.360.661

Grįžti į parduotuvę
-50%
Užsakius iki 14 val.
atsiimk Vilniuje Šiandien

Trosas stovėjimo stabdžio

Gamintojas: Ricambiflex
Gamintojo kodas: 01.360.661
Grupė: Stabdžių sistema
Pogrupis: Stovėjimo stabdys

Grąžinimas: 14 d.
Likutis: >5

Jei nesate tikri, ar detalė tiks Jūsų automobiliui, tvirtinant užsakymą galite užsakyti patikrinimą pagal kėbulo numerį.

Kaina nuo:
3.48 EUR
1.74 EUR
Į krepšelį
Užsakius iki 14 val. per kurjerį
atsiimk per 1 d.d.

Pastaba. Jei detalės reikia greičiau pažiūrėkite "Kitus šios prekės pasiūlymus" arba susisiekite su mumis. Pristatymo terminai galioja užsakius prekę darbo dienomis (I-V) iki 14val. Užsakymai atlikti nedarbo dieną ar po 14 val. persikelia į kitą darbo dieną

Pristatymo informacija:
Užsakymams iki 99 Eur - 2.99 EUR
Užsakymams nuo 99 Eur pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAI. Atsiėmimas salone NEMOKAMAS visiems užsakymams.
Kiti „Trosas stovėjimo stabdžio Ricambiflex 01.360.661“ pasiūlymai
Kiti perka
Informacija

Trosas stovėjimo stabdžio Ricambiflex 01.360.661

Automobilio stabdžių sistemos dalys geromis kainomis – siekiame, kad kiekvienas žmogus, pirkęs autodalis internetu arba atvykęs į lokalias „Pigiausios dalys“ parduotuves liktų patenkintas aukštos kokybės detale bei žema jos kaina. Įvairiems klientų poreikiams ir skirtingiems automobilių modeliams sudarėme platų autodalių asortimentą: galime pasiūlyti labai pigios, tačiau patikimų gamintojų produkcijos. Prekių kataloge rasite „EGT“, „BRP“ bei ypatingai aukštos kokybės automobilių dalis gaminančias kompanijas - „Textar“, „Zimmermann“, „Brembo“ ir „ATE“. Jums reikalinga prekė – Trosas stovėjimo stabdžio (01.360.661) – dabar parduodama su akcija (1.74 EUR). Gamintojo „Ricambiflex“ sukurta ir tiekiama auto detalė užtikrina sklandų automobilio stabdymą ir apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų kelyje. Trosas stovėjimo stabdžio – tai garantas, kad automobilis sustos greitai ir tada, kada reikia. Priklausomai nuo individualių pirkėjo poreikių, visos stabdžių sistemai būtinos detalės rodomos šioje kategorijoje. Automobilių dalys ir stabdžių sistemos elementai gali būti perkami atvykus į lokalias „Pigiausiosdalys.lt“ parduotuves Vilniuje bei Šiauliuose. Taip pat galite užsisakyti auto detales net neišėjus iš namų – Trosas stovėjimo stabdžio ir kitos autodalys internetu gera kaina. Automobilio detalę pristatysime į bet kurią Lietuvos vietą arba atsiųsime į Angliją, Airiją, Norvegiją, Daniją, Vokietiją bei kitas užsienio šalis.