Vožtuvų dangtelio tarpinė Variklio dalys Variklio tarpinės
Atgal
 •       Vožtuvų dangtelio tarpinė gera kaina internetu

Vožtuvų dangtelio tarpinė

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Vožtuvų dangtelio tarpinė - variklio sistemos detalė, kuri padeda sandariai užsukti vožtuvų bloką.
Dažniausios vožtuvų dangtelio tarpinės gedimo priežastys gali būti išoriniai pažeidimai ardant ar remontuojant automobilio variklį, karštis, ilgi automobilio variklio eksploatavimo metai. Pažeista ar suskilinėjusi vožtuvų dangtelio tarpinė turi būti pakeistas nauja, nes ši detalė yra labai svarbi visai automobilio variklio sistemai. Pro nesandarų, tinkamai neužsuktą vožtuvų dangtelį iš aplinkos prasiskverbęs skystis ar nešvarumai gali būti variklio sistemos gedimų priežastimi.
Norėdami pakeisti ir atsukti vožtuvų dangtelį ir pakeisti vožtuvų dangtelio tarpinę, būkite įsitikinę, kad automobilio variklio sistema yra atjungta ir atvėsusi.
Saugoma ir prižiūrima vožtuvų dangtelio tarpinė tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - vožtuvų dangtelio tarpinė ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.