Žvakė pakaitinimo Elektros sistema Kaitinimo sistema
Atgal
 •       Žvakė pakaitinimo gera kaina internetu

Žvakė pakaitinimo

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

pakaitinimo žvakės uždegimo sistemos sudedamosios dalys. Pakaitinimo žvakių paskirtis - padėti lengviau užkurti šaltą dyzelinį automobilio variklį. pakaitinimo žvakės yra gaminamos kelių rūšių. Senstant ir dėvintis pakaitinimo žvakėms, jos kaista vis silpniau ir tai užtrunka vis ilgiau - dėl šios priežasties užkurti automobilį darosi vis sunkiau, o kai oras atvėsta, transporto priemonė gali ir visai neužsikurti. Nusidėvėjusios žvakės šaltuoju metų laiku veikia prasčiau, todėl dažnai suprastėja dinamika, išauga kuro sąnaudos. pakaitinimo žvakes būtina keisti pagal gamintojų nurodytus terminus ar nuvažiuotą kilometrų skaičių. Įprastai žvakes reikėtų keisti kas metus, prieš prasidedant šaltajam metų sezonui.
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos pakaitinimo žvakės leis užvedimo sistemai tarnauti ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - pakaitinimo žvakės bei kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.