Informacija

Variklio dalys

Bendra informacija

Diržai/guoliai/įtempėjai - AUDI A3 (8P1) variklio sukimosi momento perdavimo sistema, skirta variklio dėka sukti papildomus įrenginius, tokius kaip generatorių, vairo stiprintuvo siurblį, kondicionieriaus siurblį. Diržai/guoliai/įtempėjai yra naudojami ir perduoti sukimo momentą iš alkūninio į paskirstymo velenėlius, kurie skirti variklio degimo sistemai.
Diržu perduodamas sukimo momentas. Guoliai ir įtempėjai padeda įtempti diržą ir paskirstyti didesnį diržo plotą prie skriemulių.
AUDI A3 (8P1) diržai, guoliai ir įtempėjai dažniausiai yra keičiami pravažiavus šimtą tūkstančių kilometrų.
Dėl susidėvėjusių AUDI A3 (8P1) diržų, guolių ir įtempėjų gali neveikti papildomi įrenginiai ir automobilis praras eksploatavimo galimybes.
Tinkamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinami AUDI A3 (8P1) diržai, guoliai ir įtempėjai tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI A3 (8P1) diržai, guoliai ir įtempėjai internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.