AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI Variklio dalys Turbina dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Daviklis turbinos slėgio
Į užklausą
Turbina
Į užklausą
Turbinos montavimo tarpinė
Į užklausą
Informacija

Variklio dalys

Bendra informacija

Turbina – tai AUDI A3 (8P1) dalis, suteikianti transporto priemonei užtektinai galios tam, kad automobilis greičiau įsibėgėtų.
AUDI A3 (8P1) turbinos yra varomos išmetamosiomis dujomis, kurios išmetimo vožtuvais pašalintos iš degimo kameros, patenka į išmetimo kolektorių, prie kurio pritvirtintas turbokompresorius. Išmetamosios dujos suka turbinos rotorių.
Karštis, kurį išskiria turbinos mechanizmas gali sugadinti ar kitaip neigiamai paveikti automobilio variklio detales - norint to išvengti, turbina ir išmetimo kolektorius turi būti izoluoti nuo kitų detalių. Taip pat, siekiant išsaugoti AUDI A3 (8P1) turbinos ilgaamžiškumą ir patikimumą, patariama baigus kelionę iš karto neužgesinti įkaitusio transporto priemonės variklio, geriau keletą akimirkų palaukti, kol jis atvės - tokiu būdu išvengiama mechanizmo perkaitimo ir laiku keisti tepalus.
Tinkamai prižiūrima AUDI A3 (8P1) turbina tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI A3 (8P1) turbinos ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.