AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI Variklio dalys Variklio/pavarų dėžės pagalvės dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Pagalvė pavarų dėžės
Į užklausą
Pagalvė variklio
Į užklausą
Informacija

Variklio dalys

Pagalvės – AUDI A3 (8P1) detalės kurios laiko pritvirtintą variklį prie transporto priemonės kėbulo.
Variklio pagalvės savo sandara primena sailenblokus – jų vidus padengtas tepalais arba guma, kuri slopina variklio vibraciją.
Automobiliui keičiant savo padėtį, variklio apsukos staigiai kyla ir leidžiasi – tuomet pagalvės patiria didžiausią apkrovą. Variklių pagalvės dėvisi dėl įvairių priežasčių - dėl padidėjusios variklio vibracijos, dėl detalės amžiaus ir kitų mechaninių pažeidimų.
Suplyšusios AUDI A3 (8P1) variklio pagalvės apie gedimus išduoda vibracija, juntama transporto priemonės salone, kartais dreba pavarų svirtis. Susidėvėjusios pagalvės gali pažeisti automobilio pakabos detales, suplėšyti duslintuvo gofras bei gumas ar kitaip apgadinti kitas detales.
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos AUDI A3 (8P1) variklio/pavarų dežės pagalvės tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI A3 (8P1) pavarų dėžės/variklio pagalvės ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.