Informacija

Variklio dalys

Bendra informacija

AUDI A3 (8P1) variklio kuro sistemą sudaro kuro bakas, vamzdeliai, kuro filtas, siurblys, vožtuvai, purkštukai. Kuras iš degalų bako per vamzdelius ir kuro filtrą, kuriame yra išfiltruojamas, patenka į kuro siurblį, kuris sukelia slėgį ir vienodais kiekiais kurą išpurškia į purkštukus. Kai kuriais atvejais automobilio kuro bake, gali būti instaliuotas antras, papildomas, elektrinis kuro siurblys. Purkštukai įpurškia kurą į degimo kamerą, kur kuras yra uždegiamas.
AUDI A3 (8P1) kuro sistema turi būti nepralaidi aplinkai, sandari (oras negali patekti į kurą, o kuras negali nutekėti į aplinką).
Dažniausi AUDI A3 (8P1) kuro sistemos gedimai atsiranda dėl nekokybiško kuro, retai keičiamo kuro filtro ar užpylus netinkamą kurą (sumaišius benziną su dyzeliu ar atvirkščiai).
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos AUDI A3 (8P1) kuro sitema tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI A3 (8P1) kuro sistemos ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.