AUDI A3 (8P1) 1.9 TDI Variklio dalys Kaitinimo sistema dalys
Atgal

Pasirinkite detalę:

Daviklis temperatūros pakaitinimo žvakėms
Į užklausą
Relė pakaitinimo žvakių
Į užklausą
Žvakė pakaitinimo
Į užklausą
Informacija

Variklio dalys

Bendra informacija

Automobilio variklio kaitinimo sistemą sudaro pakaitinimo žvakės, davikliai bei relės. Pakaitinimo žvakių paskirtis yra pašildyti cilindre esantį orą, nes aukštesnėje temperatūroje kuras užsidega lengviau.
Dyzeliniu kuru varomuose varikliuose automobilio degalai kaitinami iki tam tikros temperatūros, o benzininiuose uždegami kibirkštinėmis žvakėmis. Senstant ir dėvintis pakaitinimo žvakėms, jos kaista vis silpniau ir tai užtrunka vis ilgiau - dėl šios priežasties užkurti automobilį darosi vis sunkiau, o kai oras atvėsta, transporto priemonė gali ir visai neužsikurti. Nusidėvėjusios AUDI A3 (8P1) žvakės šaltuoju metų laiku veikia prasčiau, todėl dažnai suprastėja automobilio užvedimas.
AUDI A3 (8P1) pakaitinimo žvakes būtina keisti:
 - Benzininės sistemos žvakes pagal susidėvėjimą arba pagal gamintojo nurodymą (dažniausiai gamintojai rekomenduoja keisti pravažiavus 15 iki 30 tūkstančių kilometrų);
 - Dyzelines sistemos žvakes pagal susidėvimą, arba suprastėjus veikimo funkcijoms.
 - Rekomenduojama keisti visas AUDI A3 (8P1) žvakes kartu, o ne po vieną.
Tinkamai prižiūrimos ir reguliariai keičiamos AUDI A3 (8P1) pakaitinimo žvakės tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - AUDI A3 (8P1) pakaitinimo žvakės ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.