Matuoklis oro srauto HYUNDAI ELANTRA LAVITA (FC) Variklio dalys Kuro sistema
Atgal
 •       Matuoklis oro srauto gera kaina internetu

Matuoklis oro srauto

Detalės nuotrauka yra tik bendras pavyzdys, tai nėra Jūsų automobilio detalės nuotrauka.
Kaip pirkti
 • 1
  Suraskite reikiamą detalę. Pridėkite visas reikiamas dalis „Į užklausą“ ir spauskite „Siųsti užklausą“.
 • 2
  Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis:
  • Pigiausią variantą
  • Geros kokybės
  • Aukščiausios kokybės
 • 3
  Jei pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite įsigyti atsiskaitydami grynais, pavedimu ar kortele.
Sužinoti automobilio dalių kainas ir jas užsakyti taip pat galite: Naujiena! Akcijų katalogas ieškok pats ir pirk iškarto 24/7 www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ jau virš 1 mln.  skirtingų automobilių dalių akcijų. Iš akcijų katalogo dar pigiau ir greičiau.

Matuoklis oro srauto - HYUNDAI ELANTRA LAVITA (FC) yra daviklių sistemos detalė, matuojanti oro masę, patenkančią į variklio sistemą. Oro srauto matuoklis yra svarbus informacinis prietaisas, leidžiantis variklio kompiuteriui apskaičiuoti reikiamą įpurkšti kuro kiekį. Rekomenduojama, kad visos informavimo detalės ir davikliai būtų nesugedę ir atliktų savo paskirtį; būtinai atitiktų automobilio modelį ir markę, kuriai yra pagaminti. Eksploatuojant HYUNDAI ELANTRA LAVITA (FC), oro srauto matuoklis turi būti reguliariai patikrinamas. Idealiausia, jei patikros darbus atlieka specializuoto autoserviso darbuotojas, iš anksto nustatytu laiko tarpo ar nuvažiuotų kilometrų periodu.
HYUNDAI ELANTRA LAVITA (FC) oro srauto matuoklis yra svarbi detalė.
Kokybiškai veikiantis ir nesugedęs HYUNDAI ELANTRA LAVITA (FC) oro srauto matuoklis padės vairuotojui efektyviai eksploatuoti automobilį. Pigiausiosdalys.lt - HYUNDAI ELANTRA LAVITA (FC) oro srauto matuoklis ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.