Informacija

Važiuoklės dalys

Bendra informacija

FORD FUSION [USA] sedanas vairavimo sistemą sudaro vairo kolonėlė, traukės, stiprintuvas ir kitos dalys.
Nestabilus automobilis kelyje – pirmas „pavargusios“ ar sugedusios automobilio pakabos požymis – dažnu atveju kartu ir vairo mechanizmo gedimas. Jei pajutote kad kelyje automobilis nėra stabilus ar girdite bildėjimą iš automobilio priekinių ratų – suskubkite pasirodyti meistrams ir pasitikrinti automobilio pakabą ir vairo mechanizmą.
Vairo kolonėlė, sukant vairą tiek į vieną pusę tiek į kitą pilnai išsitraukia į abi puses. Judančios dalys be abejonės yra tepamos specialiais skysčiais ir saugomos nuo išorinės drėgmės, žvyro ir purvo apsauginių gumų dėka.
Apsauginės FORD FUSION [USA] sedanas vairo traukių gumos dengia vairo kolonėlės traukes. Jų paskirstys yra išlaikyti ratus vienodame lygyje automobiliui judant aukštyn ir žemyn. Jos sudarytas iš metalo ir metalinio obuolio jo viduje – apskritimo kuris privalo stabdžiai judėti judant vairo kolonėlės traukėmis.
Jei įtariate FORD FUSION [USA] sedanas vairo traukių gedimus ar matote suplyšusią apsauginę gumą – pasikeiskite ją tol kol nevėlu ir tol kol patekęs purvas nesugadino vairo traukės.
Tinkamamai prižiūrimi ir reguliariai tikrinama FORD FUSION [USA] sedanas vairavimo sistema tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FUSION [USA] sedanas vairavimo sistema ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.