Informacija

Stabdžių sistema

Bendra informacija

ABS padeda suvaldyti automobilį staigaus stabdymo metu ir neleidžia jam slysti, be to suteikia galimybę automobilio ratams suktis pirmyn, taip išlaikant stabilų automobilio valdymą. Įprastinė stabdžių sistema staigaus stabdymo metu užblokuoja automobilio ratus, transporto priemonė tampa nevaldoma ir slysta kelio danga. FORD FUSION [USA] sedanas su ABS įmynus stabdžių pedalą ratai neužblokuojami tol, kol vairuotojas atleidžia paminą. Tipiška FORD FUSION [USA] sedanas ABS sistema automobilio užblokuoja ir atlaisvina ratus iki 20 kartų per sekundę, taip išlaikydama automobilio stabilumą ir sukibimą su kelio danga bei leidžia vairuotojui jį valdyti. Būgniniai stabdžiai (būgnai, kaladėlės) - FORD FUSION [USA] sedanas detalės, kurios yra stabdžių sistemos sudedamosios dalys. Dažniausiai būgniniai stabdžiai naudojami senesnėse transporto priemonėse arba eksploatuoti bekelėje skirtos sunkiasvorės transporto priemonės. Būgniniai stabdžiai yra daugiau apsaugoti nuo išorės (šiukšlių, purvo, dulkių). Diskiniai stabdžiai (diskai, kaladėlės) - FORD FUSION [USA] sedanas detalės, kurios yra stabdžių sistemos sudedamosios dalys. Diskiniai stabdžiai stabdo efektyviau už būgninius, bet yra mažiau ilgaamžiškesni. Patikrinti susidėvėjimą yra daug paprasčiau, visi defektai ir susidėvėjimai matomi akivaizdžiai. Pagrindiniai FORD FUSION [USA] sedanas stabdžių sistemos gedimai:
  • Laiku nepakeisti skysčiai;
  • Išorės poveikis;
  • Kitų sistemos detalių gedimai.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama FORD FUSION [USA] sedanas stabdžių tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FUSION [USA] sedanas stabdžių sistema ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.