Informacija

Aušinimo sistema

Bendra informacija

FORD FUSION [USA] sedanas aušinimo sistemos paskirtis:

  • palaikyti optimalią variklio temperatūrą;
  • pašalinti šilumos perteklių;
  • apsaugoti variklio cilindrų sieneles nuo perkaitimo;
  • apsaugoti variklį nuo savaiminio kuro mišinio užsidegimo.
Svarbu užtikrinti, kad FORD FUSION [USA] sedanas aušinimo sistema padėtų palaikyti tolygią, 85 – 95°C temperatūra, nepriklausomai nuo aplinkos temperatūros, variklio apkrovos ir jo sūkių dažnio. Jei automobilio variklis nepakankamai aušinamas, alkūninio veleno ir dujų paskirstymo mechanizmų detalės labai įkaista, jos tampa blogiau tepamos, galimi netgi mechaniniai detalių pažeidimai, dėl kurių gali atsirasti rimti variklio gedimai. Taip pat negerai variklį peraušinti, nes ant cilindrų sienelių ima kauptis ir kondensuotis degalai, prasčiau ruošiamas kuro mišinys. Dėl šios priežasties sumažėja automobilio variklio galia ir išauga degalų sąnaudos. Nuolat aušinamame variklyje padidėja tarpeliai mazgų sujungimuose, todėl automobilio detalės dyla rečiau. 
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama FORD FUSION [USA] sedanas aušinimo sistema tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FUSION [USA] sedanas aušinimo sistema ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.