FORD FUSION [USA] sedanas Išmetimo sistema dalys
Atgal

Pasirinkite pogrupį:

Dujų recirkuliacijos sistema (EGR)
Duslintuvas
Duslintuvo surinkimo dalys
Informacija

Išmetimo sistema

Bendra informacija

Išmetiko sistema - FORD FUSION [USA] sedanas detalių visuma, kurios yra skirtos pašalinti kurui sudegus sukuriamas dujas, mažinti triukšmui, sukeliamam į atmosferą iš variklio išmetant dujas ir filtruoti nuodingas medžiagas. FORD FUSION [USA] sedanas išmetimo sistemos detalės rūdija ir iš išorės, ir iš vidaus. Dažnai prakiurusį duslintuvą išduoda ne tik pašaliniai garsai, bet ir salone užuodžiamas išmetamųjų dujų kvapas, kuris ilgesnėje kelionėje sukelia įvairius sveikatos sutrikimus - silpnumą, galvos skausmą. Nedidelius duslintuvo defektus - pramuštas vietas ar mažus rūdžių plotus - pakanka suvirinti. Tačiau prieš imantis remonto, būtina įvertinti išmetimo sistemos būklę - jei duslintuvas labai surūdijęs, toks taisymas bus laikinas sprendimas. Surūdijusią ir pasenusią FORD FUSION [USA] sedanas išmetimo sistemos detalę rekomenduojama keisti nauja.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai keičiama FORD FUSION [USA] sedanas išmetimo sistema tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FUSION [USA] sedanas išmetimo sistema ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.