FORD FUSION [USA] sedanas Sankaba ir pavarų dėžė dalys
Atgal

Pasirinkite pogrupį:

Pavarų dežė
Sankaba
Informacija

Sankaba ir pavarų dėžė

Bendra informacija

Sankaba - jungiamoji detalė tarp variklio ir FORD FUSION [USA] sedanas greičių dėžės. Spaudžiamas sankabos pedalas laikinai atjungia variklį nuo ratų - tokiu būdu automobilis rieda laisva eiga nepaisant nuo to kokia pavara tuo metu įjungta. Kai sankabos pedalas pamažu atleidžiamas, sankaba palaipsniui perduoda variklio sukimąsi greičių dėžei, o pastaroji sukimąsi perduoda į ratus ir taip transporto priemonė važiuoja. Sankaba FORD FUSION [USA] sedanas užtikrina sklandžią variklio jungtį su transmisija - tai leidžia transporto priemonei lėtai pajudėti iš vietos.
Važinėjant automobiliu mieste sankaba dirba daugiau nei važinėjant užmiestyje - dėl šios priežasties ji greičiau susidėvi. Sankabos ilgaamžiškumą taip pat lemia transporto priemonės vairuotojo važiavimo stilius – aktyvesnis važinėjimas skatina dėvėjimąsi.
Pavarų dėžė – FORD FUSION [USA] sedanas mechanizmas, sudarytas iš sukabintų krumpliaračių, velenų ir pavarų perjungimo mechanizmo. FORD FUSION [USA] sedanas pavarų dėžė skirta keisti automobilio važiavimo greitį, kryptį, traukos jėgą, taip pat atjungti transmisiją nuo variklio, kai transporto priemonė nejuda.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama FORD FUSION [USA] sedanas sankaba ir pavarų dėžė tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FUSION [USA] sedanas sankaba ir pavarų dėžė bei kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.