Informacija

Elektros sistema

Bendra informacija

FORD FOCUS III apšvietimo sistemos paskirtis – padėti vairuotojui saugiai valdyti automobilį tamsiu paros metu, prastomis oro sąlygomis. Taip pat atkreipti kitų eismo dalyvių dėmesį, padidinti automobilio pastebimumą kelyje, suteikti informacijos apie numatomus automobilio veiksmus, judėjimo kryptį, padėtį ar gabaritų dydį.
Tam, kad FORD FOCUS III apšvietimo sistema atliktų savo funkcijas, visi sistemą sudarantys komponentai turi tinkamai ir sklandžiai veikti. Vienas iš dažniausiai FORD FOCUS III apšvietimo sistemoje pasitaikančių gedimų ­- žibintų perdegimas.
FORD FOCUS III žibintai dažniausiai perdega dėl to, kad palaipsniui didėja srovės tankis (vadinasi, ir temperatūra) silpniausiame žibinto siūlo pjūvyje. Kiekvieno žibinto įjungimo metu staigiai pakyla srovė, todėl dažniausiai jis perdega įjungimo momentu.
Labiausiai paplitę kitų apšvietimo sistemos prietaisų - šviesos sklaidymo įtaisų gedimai - mechaniniai įbrėžimai, purvas iš išorės, vandens kondensacija ant vidinio paviršiaus. Dėl tokių defektų blogėja sklaidymo įtaisų optinės savybės, matomumo kampai bei signalų atpažinimo nuotolis.
Tinkamai prižiūrima ir reguliariai tikrinama FORD FOCUS III apšvietimo sistema tarnaus ilgai ir efektyviai. Pigiausiosdalys.lt - FORD FOCUS III žibintai ir kitos automobilių dalys internetu gera kaina.
Be to, siūlome Jums naujieną - akcijų katalogą. Spausk čia - https://www.pigiausiosdalys.lt/lt/akcijos/ ir rask jau virš 760 000 skirtingų automobilių dalių akcijų. Išbandyk jau šiandien ir sutaupyk.