Už prekes galima atsiskaityti

 

Bankiniu pavedimu

Jei turite kurio nors banko elektroninės bankininkystės kortelę, apmokėti už prekes galite neišėję iš namų ar biuro. Tiesiog atsidarę savo elektroninės bankininkystės sistemą pagal gautą užsakymo laišką suveskite reikalingus duomenis. Jei nesinaudojate elektroninės bankininkystės paslaugomis, už prekes galite apmokėti nuėję į artimiausią bet kurio banko skyrių. Tiesiog atsispausdinkite mūsų atsiųstą laišką su užsakymo duomenimis ir paduokite jį banko tarnautojui.

Grynais

Atsiskaityti grynais kurjeriui galima perkant iki 1000 Eur. Už specialiai užsakomas prekes galima atsiskaityti tik pavedimu arba paliekant avansą prekybos salonuose Vilniuje (Algirdo g. 25) arba Šiauliuose (Žemaitės g. 59). Konkretūs atsiskaitymo būdai nurodomi atliekant užsakymą. Atsiskaitant grynais kurjeriui taikomas 0.99 Eur papildomas paslaugos mokestis.

Mokėjimo kortele

Mokėjimo kortele galima atsiskaityti vietoje Vilniuje Algirdo g. 25 ir Šiauliuose Žemaitės g. 59. Taip pat nuo šiol galite atsiskaityti kortele ir kurjeriui.

Paypal

Mokėjimams iš užsienio galite naudoti Paypal atsiskaitymą. Užsakydami prekes pasirinkite mokėjimą pavedimu ir atlikite pavedimą į paypal sąskaitą info@pigiausiosdalys.lt. Prie nurodytos užsakymo sumos reikia pridėti paypal mokesčius, kad mus pasiektų tokia suma kokia turite mokėti. Pastabose nurodykite užsakymo numerį.

Paypal ima tokius mokesčius 3.4% nuo sumos + €0.35 EUR už transakiciją.