AUTOMOBILIŲ DALYS Į DANIJĄ
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „danijos veliava“

Ypatingai geros automobilių dalių pristatymo į Daniją sąlygos:


 • Automobilių dalys į Daniją pristatomos per 3-7 d.d. visoje Danijoje.
 • Už automobilio dalis Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių Danijoje, automobilių dalys nebus užlaikytos.
 • Automobilių dalys pristatomos ypatingai geromis kainomis, priklausomai nuo svorio. Tiksli automobilio dalių pristatymo kaina į Daniją nurodoma automobilių dalių pasiūlyme internetu.
 • Automobilių dalys ypatingai geromis kainomis, platus automobilių dalių pasirinkimas virš 500 tūkst. skirtingų automobilio dalių vienoje vietoje (visų automobilių markių Audi, VW, BMW, Opel, Renault, Ford, Toyota, Volvo, Peugeot, Honda, Mazda, Skoda, Citroen ir kitų plačiau žiūrėti čia Automobilių dalys visos automobilių dalys stabdžių kaladėlės, stabdžių diskai, amortizatoriai, rato guoliai, filtrai ir kitos plačiau žiūrėti čia Automobilių dalys), patogus automobilių dalių užsakymas internetu.


Norėdami gauti automobilio dalių pasiūlymą su detalių kainomis Atsiųskite automobilio dalių užklausą užpildę greitą automobilių dalių paklausimo formą internetu>>>


Kodėl verta pildyti automobilių dalių užklausą internetu?


 • Sutaupysite apie 40% ar net daugiau pirktadimi automobilių dalis internetu į Daniją.
 • Nereikės vargti ieškant automobilio dalių pačiam. Automobilių dalių pasiūlymas pateikiamas greitai. Gausite 3 automobilių dalių kainų pasiūlymus:
             Pigiausias variantas - patikrintos kokybės automobilių dalys žemiausia kaina;
             Geros kokybės automobilių dalys - gera kokybė už gerą kainą;
             Aukščiausios kokybės automobilių dalys- Originalios ar atitinkamos kokybės automobilių dalys.
 • Sužinosite geriausias Jus dominančių automobilių dalių kainas, pateiksime automobilių dalių nuotraukas ir techninius automobilio dalių duomenis.
 • Matysite tikslią automobilio dalių pristatymo kainą į Daniją.
 • Automobilių dalys bus parinktos tiksliai pagal Jūsų automobilio duomenis. Automobilio dalys parenkamos specialistų.
 • Jei automobilio dalių pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite iškarto užsakyti internetu.
 • Automobilių dalys parduodamos su garantija.
 • Perkamos automobilių dalys internetu leis sukaupti papildomą nuolaidą automobilių dalims iki 7%.
 • Tiko Automobilių dalys? Apmokamėkite pavedimu ar paypal ir automobilių dalys bus išsiųstos Jums greitu metu.

Kaip veikia automobilių dalių užsakymo internetu sistema?
Pažiūrėkite video "Automobilių dalys internetu į Daniją paprastai ir greitai"
Kodėl rinktis mus?

Įprastose internetinėse parduotuvėse auto dalių paieška užgriūna ant Jūsų pečių:

 • Sunku suprasti, ar automobilio dalys tiks Jūsų automobiliui.
 • Vienos automobilio dalys kainuoja pigiau pas vienus tiekėjus, kitos pas kitus, o kainos nuolat kinta.
 • Atskiri tiekėjai atstovauja tik keletą automobilių dalių gamintojų ir gali pasiūlyti tik dalį reikiamų dalių.

Pigiausiosdalys.lt apjungė visus pagrindinius Lietuvos ir užsienio automobilių dalių tiekėjus bei gamintojus. Todėl mes galime pateikti žemas automobilių dalių kainas ir platų asortimentą. Mūsų specialistai parinks Jūsų automobiliui tinkančias dalis ir pateiks pasiūlymą su išsamiais automobilio detalių aprašymais, nuotraukomis, gamintojų aprašymais taip pat pateiks savo rekomendacijas ir komentarus.

Automobilių dalys pas mus iki 40% pigiau. Sandėliuose laikomos daugiau nei 500 tūkst. skirtingos automobilių dalys. Automobilių dalys parduodamos su garantija ir suteikiamas 14 dienų grąžinimo ar keitimo terminas. Lojalūs klientai kaupia papildomą nuolaidą iki 7% nuo internetinės automobilių dalių kainos. Daugelis automobilio dalių pristatomos tą pačią dieną. Per kurjerį automobiliu dalis pristatome per 1-2 d.d.

Pigiausiosdalys.lt - visos automobilių dalys vienoje vietoje.

Kaip pirkti?

Automobilių dalys parduodamos:

 • Internetu www.pigiausiosdalys.lt
 • Telefonu +37061272524
 • Prekybos vietoje Vilniuje Algirdo g. 25 ir Šiauliuose Žemaitės g. 59

Automobilių dalys internetu perkamos patogiau ir naudingiau. Pirma, nurodykite automobilio duomenis (užtenka žinoti automobilio valstybinį numerį arba nurodykite automobilio markę ir modelį). Automobilio dalys pasirenkamos įvedant automobilio detalės pavadinimą arba pasirenkant iš automobilio dalių grupių. Radę reikiamas automobilio dalis spauskite "Į užklausą". Automobilio dalys atsidurs "Jūsų užklausoje". Pridėję visas reikiamas automobilio dalis nurodykite kontaktus ir spauskite "Siųsti užklausą. Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis. Pateiksime pigiausią, vidutinės ir aukščiausios kokybės automobilių daliu kainų pasiūlymus. Automobilio dalys užsakomos internetu,  atsiskaityti galima pavedimu ar grynais.

Automobilių dalys atsiimamos Algirdo g. 25 Vilniuje arba Žemaitės g. 59 Šiauliai. Taip pat automobilių dalys pristatomos Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje ir užsienyje (Danijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Anglijoje, Airijoje, Vokietijoje ir į kitas šalis). Automobilių dalys į Švediją ir į Norvegiją pristatomos ypatingai geromis salygomis.

Automobilių dalys užsakomos ir telefonu, el. paštu bei automobilių dalių prekybos salonuose. Skambinkite tel. +37061272524, rašykite info@pigiausiosdalys.lt arba užsukite į automobilių dalių prekybos salonus Vilniuje Algirdo g. 25 bei Šiauliuose Žemaitės g. 59.

Automobilių dalys pristatomos ir į kitas šalis: Automobilių dalys į Norvegiją, Automobilių dalys į Airiją, Automobilių dalys į Angliją, Automobilių dalys į Švediją, Automobilių dalys į Vokietiją ir į kitas šalis.

Pigiausiosdalys.lt sutaupysite apie 40% ar dar daugiau. Rasime ir rečiausias automobilių dalis. Klauskite. Automobilių dalys internetu į Daniją.