AUTOMOBILIŲ DALYS Į NORVEGIJĄ

Ypatingai geros automobilių dalių pristatymo į Norvegiją sąlygos:

Norėdami gauti automobilio dalių pasiūlymą su detalių kainomis

Atsiųskite automobilio dalių užklausą užpildę greitą automobilių dalių paklausimo formą internetu>>>


Naujiena! Jau galite ir patys ieškotį dalių kainų ir jas užsakyti iškarto mūsų e-parduotuvėjeAutomobilių dalys į Norvegiją standartiškai pristatomos per 2-5 d.d. iki durų Jūsų nurodytu adresu Norvegijoje. Automobilių dalys į Norvegiją prstatomos be jokių muitinės procedūrų. Norvegijoje Automobilių dalių muitinės dokumentus sutvarkys vežėjas. Už automobilio dalis Jums nereikės mokėti jokių papildomų mokesčių Norvegijoje, automobilių dalys nebus užlaikytos. Nereikės važiuoti  pasiimti automobilio dalių į paštą. Automobilių dalys bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu Norvegijoje. Į kai kurias salas prekės nepristatomos arba gali tekti atvažiuoti į vėžėjo nurodytą vietą pasiimti siuntos. Taip pat į atokesnes Norvegijos vietas vežimo terminas gali būti ilgesnis. Jei siuntos pristatymas negalimas į pasirinktą vietą ar pristatymo terminas ilgesnis nei nurodyta su Jumis susisieksime ir suderinsime pasikeitimus asmeniškai.
Automobilių dalys pristatomos ypatingai geromis kainomis, priklausomai nuo svorio. Tiksli automobilio dalių pristatymo kaina į Norvegiją nurodoma automobilių dalių pasiūlyme internetu.

Automobilių dalys ypatingai geromis kainomis, platus automobilių dalių pasirinkimas virš 500 tūkst. skirtingų automobilio dalių vienoje vietoje (visų automobilių markių Audi, VW, BMW, Opel, Renault, Ford, Toyota, Volvo, Peugeot, Honda, Mazda, Skoda, Citroen ir kitų plačiau žiūrėti čia Automobilių dalys visos automobilių dalys stabdžių kaladėlės, stabdžių diskai, amortizatoriai, rato guoliai, filtrai ir kitos plačiau žiūrėti čia Automobilių dalys), patogus automobilių dalių užsakymas internetu.


Norėdami gauti automobilio dalių pasiūlymą su detalių kainomis Atsiųskite automobilio dalių užklausą užpildę greitą automobilių dalių paklausimo formą internetu>>>

Norėdami ieškoti dalių patys spauskite čia

E-parduotuvė


Kodėl verta pildyti automobilių dalių užklausą internetu?


Sutaupysite apie 40% pirkdami automobilių dalis internetu į Norvegiją. Perkamos automobilių dalys internetu leis dar sukaupti papildomą nuolaidą automobilių dalims iki 7%.
Nereikės vargti ieškant automobilio dalių pačiam. Automobilių dalių pasiūlymas pateikiamas greitai. Gausite 3 automobilių dalių kainų pasiūlymus:
           Pigiausias variantas - patikrintos kokybės automobilių dalys žemiausia kaina;
           Geros kokybės automobilių dalys - gera kokybė už gerą kainą;
          Aukščiausios kokybės automobilių dalys- Originalios ar atitinkamos kokybės automobilių dalys
Sužinosite geriausias Jus dominančių automobilių dalių kainas, pateiksime automobilių dalių nuotraukas ir techninius automobilio dalių duomenis. Matysite tikslią automobilio dalių pristatymo kainą į Norvegiją. Automobilių dalys bus parinktos tiksliai pagal Jūsų automobilio duomenis. Automobilio dalys parenkamos specialistų.
Jei automobilio dalių pasiūlymas Jums tiks reikiamas automobilių dalis galėsite iškarto užsakyti internetu.
Automobilių dalys parduodamos su garantija.
Darome viską, kad visi pirkėjai pas mus apsipirktų sėkmingai ir liktų viskuom patenkinti, bet vis dėlto kartais gali prireikti detales grąžinti. Automobilių dalys iš Norvegijos grąžinamos per 14 dienų pirkėjui apmokant siuntimo išlaidas. Taisyklės.
 
Tiko Automobilių dalys? Apmokamėkite pavedimu ar paypal ir automobilių dalys bus išsiųstos Jums greitu metu.

Kaip veikia automobilių dalių užsakymo internetu sistema? Pažiūrėkite video "Automobilių dalys internetu į Norvegiją paprastai ir greitai"Kodėl rinktis mus?

Įprastose internetinėse parduotuvėse auto dalių paieška užgriūna ant Jūsų pečių:

  • Sunku suprasti, ar automobilio dalys tiks Jūsų automobiliui.
  • Vienos automobilio dalys kainuoja pigiau pas vienus tiekėjus, kitos pas kitus, o kainos nuolat kinta.
  • Atskiri tiekėjai atstovauja tik keletą automobilių dalių gamintojų ir gali pasiūlyti tik dalį reikiamų dalių.

Pigiausiosdalys.lt apjungė visus pagrindinius Lietuvos ir užsienio automobilių dalių tiekėjus bei gamintojus. Todėl mes galime pateikti žemas automobilių dalių kainas ir platų asortimentą. Mūsų specialistai parinks Jūsų automobiliui tinkančias dalis ir pateiks pasiūlymą su išsamiais automobilio detalių aprašymais, nuotraukomis, gamintojų aprašymais taip pat pateiks savo rekomendacijas ir komentarus.

Automobilių dalys pas mus iki 40% pigiau. Sandėliuose laikomos daugiau nei 500 tūkst. skirtingos automobilių dalys. Automobilių dalys parduodamos su garantija ir suteikiamas 14 dienų grąžinimo ar keitimo terminas. Lojalūs klientai kaupia papildomą nuolaidą iki 7% nuo internetinės automobilių dalių kainos. Daugelis automobilio dalių pristatomos tą pačią dieną. Per kurjerį automobiliu dalis pristatome per 1-2 d.d.

Pigiausiosdalys.lt - visos automobilių dalys vienoje vietoje.

Kaip pirkti?

Automobilių dalys parduodamos:

  • Internetu www.pigiausiosdalys.lt
  • Telefonu +37061272524
  • Prekybos vietoje Vilniuje Algirdo g. 25 ir Šiauliuose Žemaitės g. 59

Automobilių dalys internetu perkamos patogiau ir naudingiau. Pirma, nurodykite automobilio duomenis (užtenka žinoti automobilio valstybinį numerį arba nurodykite automobilio markę ir modelį). Automobilio dalys pasirenkamos įvedant automobilio detalės pavadinimą arba pasirenkant iš automobilio dalių grupių. Radę reikiamas automobilio dalis spauskite "Į užklausą". Automobilio dalys atsidurs "Jūsų užklausoje". Pridėję visas reikiamas automobilio dalis nurodykite kontaktus ir spauskite "Siųsti užklausą. Gausite specialisto parengtą automobilio dalių komercinį pasiūlymą su kainomis. Pateiksime pigiausią, vidutinės ir aukščiausios kokybės automobilių daliu kainų pasiūlymus. Automobilio dalys užsakomos internetu,  atsiskaityti galima pavedimu ar grynais.

Automobilių dalys atsiimamos Algirdo g. 25 Vilniuje arba Žemaitės g. 59 Šiauliai. Taip pat automobilių dalys pristatomos Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje ir užsienyje (Norvegijoje, Anglijoje, Airijoje, Švedijoje, Danijoje, Vokietijoje ir į kitas šalis). Automobilių dalys į Norvegiją ir į Švediją pristatomos ypatingai geromis salygomis.

Automobilių dalys užsakymos ir telefonu, el. paštu bei automobilių dalių prekybos salonuose. Skambinkite tel. +37061272524, rašykite info@pigiausiosdalys.lt arba užsukite į automobilių dalių prekybos salonus Vilniuje Algirdo g. 25 bei Šiauliuose Žemaitės g. 59.

Automobilių dalys pristatomos ir į kitas šalis: Automobilių dalys į Švediją, Automobilių dalys į Airiją, Automobilių dalys į Angliją, Automobilių dalys į Danija, Automobilių dalys į Vokietiją ir į kitas šalis.

Pigiausiosdalys.lt sutaupysite iki 40%. Rasime ir rečiausias automobilių dalis. Klauskite. Automobilių dalys internetu į Norvegiją.
Galioja vieno užsakymo pristatymui. Laimėjus prizą užsisakytos automobilių dalys bus pristatytos nemokamai (nedaugiau kaip 60 Eur pristatymo kainai). Jei pristatymo suma didesnė už 60 Eur klientas turės primokėti kainų skirtumą. Jei pristatymo suma mažesnė, pinigai negrąžinami, nekaupiami.