Pasirinkite automobilio modelį:

Informacija

FORD

„Ford Motor Company“ - viena didžiausių automobilių gamintojų pasaulyje. Šiuo metu FORD kompanija valdo net keturis prekinius ženklus, tai yra: „Ford“, „Volvo“, „Mercury“, „Lincoln“.
Metiniai FORD pardavimai sudaro apie 160 milijardų JAV dolerių. Tai skamba gana įspūdingai, ypač todėl, kad dar 1924 m. FORD markės automobiliai kainavo itin kuklią sumą – 265 JAV dolerius, konvertavus šią sumą į šiandienos kainas, tai būtų buvę tik 3, 200 dolerių. Na, o šiandien toks automobilis kainuotų apie 20, 000 JAV dolerių. 
Taigi, FORD automobiliai ir FORD dalys yra gana mėgstamos vairuotojų, nes populiarios jau nuo 1900-ųjų metų. Kadangi daugelis turi šios markės automobilių, mes savo klientams siūlome platų įvairių FORD dalių asortimentą. FORD dalys mūsų svetainėje užsakomos internetu ir siunčiamos visoje Lietuvoje bei užsienyje (Danijoje, Norvegijoje, Anglijoje, Airijoje).už patrauklią kainą, tad klientams itin lengva užsisakyti ir gauti pageidaujamą FORD dalį. Tiesiog siųskite užklausą ir Jums bus rastos net rečiausios FORD automobilių dalys. Jei norite, galite apsilankyti mūsų salone Vilniuje arba Šiauliuose ir su konsultantais pasitarti, kurios FORD dalys Jums tikrai reikalingos.